Akumulatory Warszawa Bemowo | Uruchom.com

Kontakt ul.Konarskiego 86A
01-355 Warszawa
kom. 519 010 831
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-17
Sobota 10-15
Email: bemowo@uruchom.com
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Dodane 2018-03-22 23:30:43

Opis

Akumulatory Warszawa Bemowo

Akumulatory samochodowe należą do tych elementów wyposażenia pojazdu, z którymi każdy kierowca musi mieć styczność. Najczęściej wtedy, gdy akurat okaże się, że rozładowany akumulator odmówi współpracy. Dlatego warto zawczasu zadbać o sprawność tego elementu, który pod maską odpowiada za rozruch i dostarczenie prądu do innych części układu jezdnego. Jeśli akumulator przestanie działać, nie działa żaden układ w samochodzie czy motocyklu. Dlatego zamiast dać się zaskakiwać pogodzie lub zapominać o sprawności akumulatora, w tej sprawie lepiej zwrócić się do fachowców.

Gdzie kupić akumulator Warszawa Bemowo?

Jeśli chodzi o akumulatory samochodowe, Warszawa Bemowo jest najlepszym adresem dla wszystkich potrzebujących porady, diagnostyki czy po prostu nowego sprzętu. Warsztat i sklep są częścią uruchom.com, ogólnopolskiej firmy, która swoje oddziały ma jeszcze w Opolu i Krakowie. Akumulatory Warszawa Bemowo posiada w pełnym asortymencie. Można je zamówić na sklep.uruchom.com, ale wizyta w stacjonarnym sklepie pozwoli skorzystać z porad i konsultacji z ekspertami, którzy potrafią rozpoznać, w jakim stanie znajdują się rozmaite akumulatory. Warszawa Bemowo to jedna z dwóch lokalizacji uruchom.com w stolicy, która sprawnie obsłuży północną i zachodnią część miasta, ale chętnie przywita każdego, kto będzie chciał sprawdzić stan swojego aktualnie używanego akumulatora lub dokonać pomiarów wskazujących, jakiej mocy potrzebuje jego pojazd. 

Nie tylko samochód...

I nie tylko pojazd, bowiem w ofercie uruchom.com akumulatory Warszawa Bemowo można znaleźć zasilanie także do innych celów, np. uruchamiania elektrycznych zabawek, reflektorów, kas fiskalnych lub kosiarek. Odpowiedni wybór w sklepie znajdą także właściciele łodzi, kamperów czy maszyn rolniczych, także stacjonarnych. Osobną grupę w sklepie stanowią akumulatory motocyklowe. Warszawa Bemowo, jedna z lokalizacji uruchom.com przy ulicy Konarskiego 46, zaprasza miłośników jednośladów. Znajdą się tutaj akumulatory o mocy i zastosowaniu do różnych, nawet najstarszych typów maszyn. W asortymencie, na który składają się akumulatory motocyklowe, Warszawa Bemowo - w dobie techniki bezobsługowej -  znalazła miejsce na akumulatory z płynnym elektrolitem. Z drugiej strony, można tu znaleźć nowoczesne urządzenia służące do obsługi technologii Start&Stop. Są to wysokiej klasy źródła zasilania, odporne na wielokrotne cykle zatrzymywania i uruchamiania, dedykowane autom stojącym w korkach, którym system automatycznie odcina zasilanie podczas postoju i samoczynnie uruchamia przy włączeniu się do ruchu. Akumulatory samochodowe Warszawa Bemowo to miejsce wyboru produktów z katalogów wiodących producentów i konstruktorów, takich jak Yuasa, Moll, Centra, Duracell czy Warta.

Diagnoza, obsługa, zakup, montaż

Poza tym wśród produktów oferowanych na uruchom.com można znaleźć wszelkie akcesoria służące do obsługi i użytkowania akumulatorów. Oprócz sprawdzonego pochodzenia i wysokiej jakości klemy, przewody, a zwłaszcza prostowniki, są łatwe w użyciu, niezawodne i tanie. Akumulatory Warszawa Bemowo jako część uruchom.com włącza się w akcję edukowania klientów co do potrzeby właściwej obsługi akumulatorów, by zamiast częstej wymiany przedłużać ich żywotność - nawet akumulatory tzw. bezobsługowe wymagają doładowywania, a brak obsługi dotyczy wyłącznie niewymieniania czynnika elektrolitycznego. Gdy jednak konieczna jest wymiana urządzenia, pracownicy sklepu bezpłatnie zainstalują akumulator zakupiony w bardzo korzystnej cenie. W szerokim asortymencie sklepu znajdują się wyłączne akumulatory na każdą kieszeń, a przynajmniej dużo tańsze w porównaniu z konkurencją. Jeśli już zdecydujemy się nie przepłacać, tu znajdziemy relatywnie tanie akumulatory. Warszawa Bemowo to miejsce, do którego powinien skierować swe kroki każdy właściciel auta, by dowiedzieć się więcej o stanie swojego akumulatora, co zrobić, by go właściwie użytkować. Jeśli zajdzie potrzeba, by wymienić akumulatory samochodowe, Warszawa Bemowo z fachową załogą jest najlepszym ku temu miejscem. 

 

Jestem na allegro

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul.Konarskiego 86A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 20
Wyświetlony: 2230
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.