Centrum Akumulatorów Wrocław

Kontakt ul. Sułowska 32A
51-180 Wrocław
tel.: +48 790 339 379
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-17
Sobota 9-14
Email: wroclaw@akumar.pl
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Dodane 2018-03-22 23:33:07

Opis

Centrum Akumulatorów Wrocław

Twój akumulator coraz częściej zawodzi? Chcesz poczuć bezpieczeństwo nawet podczas bardzo długiej podróży? A może chcesz utrzymać w gotowości akumulator rzadko używanego motocykla czy kosiarki? Gdzie kupić akumulator Wrocław? W mieście stworzyliśmy dla naszych klientów już dwie lokalizacje, w których dostarczamy najwyższej klasy produktów, jak też cennych wskazówek w związku z eksploatacją. Zakupione u nas akumulatory są montowane przez naszych techników w samochodzie klienta, jest także możliwość sprawdzenia stanu swojego akumulatora. 

W ofercie sklepu Dostawcy Prądu - Centrum Akumulatorów Wrocław dostępne są produkty czołowych, światowych marek, jak Varta, Tuborg, NocoReco, Duracell, Centra, Exide.

 

Gdzie kupić akumulator Wrocław?

Dostawcy Prądu - Centrum Akumulatorów Wrocław to kompleksowa pomoc w sprawach związanych z zasilaniem pojazdów silnikowych. Sprzedajemy ładowarki do każdego typu i mocy akumulatora kwasowo-ołowiowego, żelowego, EFB, AGM, do akumulatorów obsługowych, jak i bezobsługowych. Nasze ładowarki to wysokiej jakości produkty, dzięki którym baterie zostaną automatycznie zabezpieczone przez przeładowaniem. Dzięki rozwiniętej technologii, obecne, nowoczesne ładowarki posiadają funkcje do diagnozowania problemów zaistniałych w akumulatorze, wykluczają powstanie przepięć i uszkodzeń ładowanych baterii.

Dostawcy Prądu - Centrum Akumulatorów Wrocław to także oferta boosterów, czyli urządzeń od awaryjnego uruchomienia pojazdu, mimo rozładowanego akumulatora. Odpowiednio dobrany do pojemności silnika booster jest w stanie zainicjować pracę nawet największego silnika. Nowoczesne boostery, na przykład amerykańskiego producenta Noco, posiadają równocześnie funkcję ładowarki do urządzeń ładowanych przez port USB, zaś gniazdo elektryczne daje możliwość podłączenia i pracy urządzeń wymagających prądu 12 V. Boostery uniezależniają kierowcę od innych osób podczas pracy i długich wyjazdów prywatnych. 

Nasza firma stawia przede wszystkich na jakość i bezpieczeństwo pracy sprzedawanych produktów. Jesteśmy po to, by nigdy nie zabrakło Ci prądu w żadnym pojeździe. 

 

jestem na allegro

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
ul. Sułowska 32A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 22
Wyświetlony: 1563
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.