Centrum Akumulatorów Łódź - Górna

Kontakt Al. Marsz. Śmigłego Rydza 68
93-280 Łódź
tel. 792 268 083
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-18
Sobota 9-14
Email: lodz@akumar.pl
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Regeneracja akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Dodane 2018-03-22 23:13:56

Opis

Centrum Akumulatorów Łódź Górna

Dostawcy Prądu – Centrum Akumulatorów Łódź - Górna to sklep znany z pewnością wszystkim Łodzianom, którzy mieli kiedyś problem ze swoim akumulatorem. Jako specjaliści w dziedzinie dostawy energii z akumulatora do wszelkiego typu pojazdów, narzędzi, zabawek i maszyn, współpracujemy od lat z najlepszymi producentami branży i dostarczamy na rynek wysokiej jakości towar wyprodukowany w Europie i Stanach Zjednoczonych.

To co klient może znaleźć w ofercie Centrum Akumulatorów Łódź Górna , to przede wszystkim:

 • Akumulatory wszelkiego typu i pojemności. Jeżeli tylko posiadasz zasilany akumulatorem wózek, podnośnik, sprzęt rehabilitacyjny – znajdziesz u nas urządzenie, dzięki któremu znowu będzie działał. U nas znajdziesz także szeroki wybór akumulatorów rozruchowych do silników samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych.
 • Prostowniki. W ofercie prostowników mamy najnowsze hity z rynków motoryzacyjnych, prostowniki z funkcją rozruchową i wysokiej klasy prostowniki dla profesjonalistów, warsztatów i zakładów.
 • Ładowarki. Między innymi udoskonalone technologicznie ładowarki z funkcją bluetooth, którymi można zarządzać przy pomocy smartfona.
 • Przetwornice. Znajdujące zastosowanie podczas długiej podróży, a szczególnie przydatne dla zawodowych kierowców, inwertery zmieniające napięcie 12 V na 24 V.
 • Zasilacze. Bezpieczne urządzenia do regulowania napięcia docierającego do laptopa, komputera czy urządzeń peryferyjnych. Mogą działać przez podłączenie do sieci, a może także z wbudowanego akumulatora.
 • Akcesoria. Wśród naszych produktów można znaleźć poza tym testery do akumulatorów, akcesoria do przetwornic prądu oraz wybór kosmetyków samochodowych jednej z wiodących marek na rynku.

Gdzie kupić akumulator Łódź Górna? Gdzie go za darmo zamontować?

Bezpłatnie sprawdzić działanie instalacji elektrycznej w samochodzie i zdiagnozować posiadany akumulator?

To właśnie u nas, w Łodzi, przy ulicy Śmigłego-Rydza 68, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, służymy radą  i pomocą fachowców.  

Z dostępną ofertą możesz zapoznać się także na stronach Akumar i w naszym sklepie internetowym sklep.prostowniki-akumulatory.pl  

 

Jestem na allegro

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie
Śmigłego Rydza 68

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10
Wyświetlony: 2040
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

 • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
 • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
 • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

 • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
 • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
 • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

 • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
 • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
 • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.