Akumulatory Konin

Kontakt ul. Spółdzielców 31B
62-510 Konin
tel.: 63 246 57 43
kom.: 790 853 803
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. 9-18
Sobota 9-14
Email: konin@akumar.pl
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Dodane 2018-03-22 19:29:06

Opis

Akumulatory Konin

Gdzie kupić akumulator Konin? Jest takie miejsce przy ulicy Spółdzielców 31, które nie tylko oferuje szeroką gamę akumulatorów najbardziej cenionych marek, ale też wszystko, co związane z prawidłową eksploatacją tych urządzeń.

Co znajdziesz na naszych półkach?

Dostawcy Prądu – Akumulatory Konin należy do całej sieci sklepów stacjonarnych w Polsce, dostarczających dla swoich klientów setek produktów Tuborg, Exide, Yuasa, Trojan, Reco, Varta, Optima, Banner, Centra, Sonnenschein, Noco Genius i inne.

Są to najnowocześniejsze akumulatory, których żywotność została znacząco wydłużona wskutek zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Poza akumulatorami mamy prostowniki i ładowarki automatyczne. Używanie przestarzałych urządzeń często jest powodem uszkodzeń akumulatora podczas ładowania. Najnowsze ładowarki przeciwdziałają przeładowaniu i powstawaniu zwarć.

Urządzenie rozruchowe będą przydatne każdemu kierowcy zawodowemu i wszystkim, którzy często podróżują, szczególnie z kamperem. Pozwolą nie tylko awaryjnie uruchomić każdy silnik, ale też są źródłem prądu dla urządzeń 12 V i powerbankiem dla smartfonów i tabletów podczas wyjazdów.

Dla użytkowników komputerów, laptopów oferujemy zasilacze chroniące przed nieoczekiwanymi zmianami napięcia. W modelach z wbudowanym akumulatorem, zasilacz może na pewien czas posłużyć jako przenośne źródło prądu.

Wśród akcesoriów, jakie proponujemy są testery akumulatorów, sygnalizatory wyładowania oraz artykuły do przetwornic.

Wszystkie zakupione u nas akumulatory Konin montujemy na życzenie klienta w jego pojeździe. Usługa ta nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Możemy ponadto sprawdzić Twój obecny akumulator i stan instalacji w Twoim samochodzie – zupełnie za darmo. Jesteśmy po to, by zdiagnozować Twój problem i jak najlepiej pomóc. Cenne wskazówki dotyczące użytkowania akumulatorów i nowości w branży motoryzacyjnej znajdziesz na naszych stronach Akumar.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie Dostawcy Prądu – Akumulatory Konin można obejrzeć i przeczytać ich specyfikację na stronie naszego sklepu internetowego sklep.prostowniki-akumulatory.pl.

Zapraszamy – przekonaj się osobiście jak bardzo jesteśmy skuteczni!

 

jestem na allegro

Lokalizacja

Konin, Wielkopolskie
ul. Spółdzielców 31B

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3
Wyświetlony: 3300
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.