Akumulatory Tczew

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-22 11:33:51

Opis

Akumulatory Tczew

Akumulatory mają to do siebie, że co kilka lat należy wymienić je, aby służyły sprawnie i niezawodnie przez wiele następnych. Następujące po sobie cykle ładowania i rozładowywania przyczyniają się w końcu do degradacji każdej baterii. Prawidłowo funkcjonujący i obsługiwany, markowy akumulator nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Gdzie kupić akumulator Tczew, by cieszyć się jego niezawodnością? Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroki wybór akumulatorów każdego typu, pojemności, wielkości i do różnych celów zastosowania.

Mamy konwencjonalne akumulatory Tczew kwasowo-ołowiowe, których podstawową zaletą jest duża odporność na głębokie rozładowania. Praktycznie nawet zupełnie rozładowany akumulator kwasowo-ołowiowy można przywrócić do stan sprawności. Akumulatory Tczew żelowe oraz AGM nie mają już tej zalety, jednak świetnie radzą sobie z samochodami z dużą ilością elektryki i systemem odpalania Start&stop. Umożliwiają dużą ilość częstych rozruchów, nadają się do karetek, wozów strażackich czy innych pojazdów ratowniczych.

Gdzie kupić akumulator Bełchatów?

Nasze akumulatory Tczew potrafią stanowić źródła zasilania w kamperze czy wakacyjnej łodzi. Mamy też akumulatory do kosiarek, maszyn sprzątających, wózków i podnośników.

Sprzedawane przez nas akumulatory Tczew pochodzą z fabryk najlepszych światowych producentów i dedykowane są na europejski rynek. Marki, którym zaufaliśmy i które proponujemy naszym klientom, to między innymi: Yuasa, Trojan, Exide, Tuborg, Varta, Bosch, Unibat, Gigawatt, Optima, Landport, Duracell.

 

Akumulatory Tczew

Lokalizacja

Tczew, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 92
Wyświetlony: 777
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743