Akumulatory Puszczykowo

NOWOŚĆ
Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: g.page/Akustrefahttps://g.page/Akustrefa
Dodane 2019-11-04 20:18:47

Opis

Każdy pojazd musi być zasilany skutecznie działającym i niezawodnym akumulatorem. Zainteresowani dążą do tego na każdym kroku wyposażając swoje pojazdy oraz maszyny w najlepszej klasy sprzęt. Centrum Akumulatorów Puszczykowo to sklep, w którym można nabyć różne modele akumulatorów oraz prostowników, dopasowanych do rosnących potrzeb odbiorców. Przydają się one zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy właściciele maszyn mają styczność ze zdecydowanie obniżonymi temperaturami, co wpływa na zahamowanie rozruchu silnika. Dobre akumulatory Puszczykowo są w cenie, dlatego nie opłaca się na nich oszczędzać. Wybór akumulatora zależy jednak od rodzaju posiadanego silnika, jego mocy, itd. Współpraca pomiędzy silnikiem a akumulatorem jest bardzo istotna, w związku z tym warto zadbać w tym temacie o wszystkie szczegóły. Centrum Akumulatorów to właściwe miejsce na zakupy, a klienci mogą liczyć jednocześnie na prawidłowy montaż zakupionego akumulatora oraz sprawdzenie całej instalacji, czy aby na pewno nie posiada ona żadnych wad. Przy okazji fachowcy zajmą się również sprawdzeniem poboru prądu, czy wszystko funkcjonuje w tym zakresie bez zarzutów.

Akumulatory Puszczykowo - Skuteczna pomoc dla każdego klienta

Sklep z akumulatorami Puszczykowo to odpowiednie rozwiązanie, jeśli klient szuka dla siebie akumulatorów:

 • do motocykli,
 • do samochodów osobowych oraz dostawczych,
 • do kamperów,
 • do maszyn rolniczych,
 • do łodzi i motorówek,
 • do maszyn specjalistycznych.

W każdym z tych przypadków akumulatory sklep Puszczykowo okaże się być idealnym wyborem. Zainteresowani mogą liczyć na bardzo korzystne ceny rynkowe oraz sprawny montaż akumulatorów, niezależnie od tego, w jakim pojeździe fachowcom przyjdzie go montować. Dodatkowo klienci mogą przeznaczyć pieniądze na prostowniki, ładowarki, boostery oraz przetwornice napięcia. Tym sposobem kupuje się cały niezbędny osprzęt, tak aby uruchomić silnik w każdych warunkach pogodowych, zwłaszcza w okresie zimowym. Oferowane przez Centrum Akumulatorów akumulatory Puszczykowo nikogo nie rozczarują i poradzą sobie doskonale w każdym możliwym terenie.

Akcesoria potrzebne do prawidłowej pracy akumulatorów

Centrum Akumulatorów to miejsce, w którym można wyposażyć się w akumulatory Puszczykowo pochodzące od najbardziej popularnych producentów w Europie, ale też na całym świecie. Poza tym akumulatory sklep Puszczykowo to optymalna opcja na zaopatrzenie się w wysokiej klasy prostowniki, dzięki którym można wspomóc prawidłową pracę różnych modeli akumulatorów. Prostowniki umożliwią właścicielom naładowanie sprzętu do maksymalnej wartości, tak aby można było na nim pracować przez zadowalający okres czasu. Po drodze nie będzie dochodziło do żadnych nieprzyjemnych sytuacji. To odpowiednie urządzenie dla osób, które lubią lub muszą często podróżować, np. dla biznesmenów wyjeżdżających regularnie w podróże służbowe. Klienci mogą liczyć każdorazowo na fachowe doradztwo ze strony doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników firmowych. Tym samym dobierze się nie tylko profesjonalne i odpowiednie akumulatory, ale też różnorodne akcesoria. Wszystkie elementy dostarczane są do zainteresowanych w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia. W związku z tym akumulatory sklep Puszczykowo to inwestycja w swoją wygodę podróżowania, chociaż akumulatory Puszczykowo pełnią również nieocenioną rolę w użytku codziennym. Centrum Akumulatorów oferuje bardzo bogatą ofertę różnorodnych urządzeń rozruchowych, tak aby każda podróż zakończyła się sukcesem. Dzięki temu kierowcy nie będą musieli wzywać na pomoc znajomych lub też drogowców. 

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 103
Wyświetlony: 22
Wygasa: 2025-11-11 20:12:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

 • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
 • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
 • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

 • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
 • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
 • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

 • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
 • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
 • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.