Akumulatory Przemyśl

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-19 22:14:31

Opis

Akumulatory Przemyśl

Jak kupić dobry akumulator? jak go wybrać, aby był odpowiedni do danego pojazdu czy urządzenia? a wreszcie gdzie kupić akumulator Przemyśl? Odwiedzając nasz sklep sekrety akumulatorów przestana być dla Ciebie tajemnicą.

Świat akumulatorów zmienił się radykalnie na przestrzeni ostatniego wieku. Konwencjonalne akumulatory Przemyśl istnieją obecnie obok zupełnie nowoczesnych, wyprodukowanych w oparciu o technologie AGM czy EFB. Bezobsługowe akumulatory Przemyśl mają zamknięty szczelnie elektrolit, co pozwala na zamontowanie i pracę takiego akumulatora pod różnymi kątami nachylenia. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdza się w pojazdach terenowych.

Gdzie kupić akumulator Przemyśl?

Jesteśmy w stanie zaopatrzyć w akumulator każdego typu urządzenie - maszynę sprzątającą, podnośnik, system alarmowy. Posiadamy akumulatory głębokiego rozładowania i rozruchowe do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. Zasilimy kamper i łódź do wykorzystania na cały sezon wakacyjny, a nawet dłużej.

Sprzedajemy tylko sprawdzone i najlepszej jakości akumulatory Przemyśl, gdyż ufamy tylko doświadczonym producentom: Varta, Exide, Tuborg, Optima, Banner, Yuasa, Landport, Duracell, Bosch, Gigawatt... W naszym sklepie nie tylko sprzedajemy, ale i montujemy, doradzamy i testujemy działanie.

Gdzie kupić akumulator Przemyśl, gdzie dostać dobry prostownik, niezawodną ładowarkę lub urządzenie rozruchowe na nieoczekiwane przypadki? Mamy wszystko, co związane z działaniem i ładowaniem akumulatorów i zapraszamy wszystkich do naszego sklepu w Przemyślu.

 

 

Akumulatory Przemyśl

Lokalizacja

Przemyśl, Podkarpackie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 83
Wyświetlony: 943
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743