Akumulatory Poznań Wilda

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: g.page/Akustrefa
Dodane 2019-10-30 14:33:24

Opis

Akumulatory Wilda Poznań, czyli Centrum Akumulatorów to sklep, którego specjalnością jest sprzedaż akumulatorów oraz prostowników. Popularność zyskał on dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi sprzedawców, którzy w roli ekspertów chętnie doradzają klientom poszukującym odpowiedniego sprzętu. Siedzibą Centrum Akumulatorów jest Poznań. Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów branży motoryzacyjnej sprowadzanych od najlepszych producentów. Firma dba o komfort klientów, wobec tego oferuje im nieodpłatne wsparcie doradcze ze strony specjalistów.

Centrum Akumulatorów posiada w asortymencie akumulatory do różnego rodzaju pojazdów, w tym głównie do samochodów osobowych. Akumulatory Poznań Wilda wyposażają ponadto motocykle, kosiarki czy skutery.

Akumulatory Wilda Poznań - Dobry akumulator i prostownik to podstawa

Akumulator jest niezbędny do rozruchu samochodu. Dobry sprzęt gwarantuje swobodne odpalenie auta nawet w trudnych, zimowych warunkach, niesprzyjających jeździe. Sprawny akumulator to także istotne wsparcie dla całego układu związane z elektryką samochodu. Warto zainwestować w niezawodność, wytrzymałość i pewność, że mimo złych warunków atmosferycznych, samochód ruszy i dojedzie we wskazane miejsce.

Udając się w dalsze wyjazdy, warto mieć także prostownik. Dzięki temu elementowi możliwe jest doładowanie akumulatora, który będzie pracował przez co najmniej kilka godzin bez przerwy. Stosując prostownik, można odpalić auto w trybie natychmiastowym.

Centrum Akumulatorów Wilda – wartości dodane

Standardowa sprzedaż akumulatorów Poznań Wilda bądź prostowników to tylko część działań, jakie realizują pracownicy firmy. Dodatkowo, w trosce o najwyższy komfort konsumenta, Centrum Akumulatorów realizuje dodatkowe, nieodpłatne usługi na rzecz swoich klientów. Firma oferuje darmową kontrolę poboru prądu oraz kontrolę instalacji, a także darmowy montaż akumulatorów.

Wykonanie tych działań nie jest skomplikowane, jednak dla osoby, która nie ma specjalistycznej wiedzy na ten temat, może się to okazać dużym problemem. Firma sprzedająca Akumulatory Poznań Wilda, świadczy jednocześnie usługi, które stanowią ogromną pomoc dla klientów sklepu. Dzięki wsparciu, nie muszą jechać do warsztatu i wydawać dodatkowych pieniędzy.

Profesjonalne za każdym razem!

Centrum Akumulatorów dystrybuuje najwyższej jakości sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Zadowolenie klientów jest dla firmy priorytetem, wobec tego chętnie doradzają, pomagają i odpowiadają na wszelkie pytania konsumentów. Firma sprzedająca akumulatory Wilda dba ponadto o indywidualne podejście do swoich klientów. Specjaliści pomagają dopasować model i typ akumulatora do danego samochodu i silnika. Wysoce wykwalifikowani sprzedawcy z ogromną wiedzą specjalistyczną oraz bogatym doświadczeniem w branży są otwarci na rozmowę i współpracę, dlatego stanowią doskonałą wizytówkę firmy. Profesjonalne akumulatory Wilda to inwestycja na lata, a sprawny, dobrze dobrany akumulator w samochodzie to podstawa bezpiecznej i pewnej jazdy.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 102
Wyświetlony: 26
Wygasa: 2025-11-06 14:30:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.