Akumulatory Poznań Górczyn

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: g.page/Akustrefa
Dodane 2019-10-30 11:35:04

Opis

Centrum Akumulatorów Górczyn oferuje Państwu najlepszej jakości akumulatory i prostowniki wraz z ich darmowym montażem, a także usługami takimi jak sprawdzenie działania instalacji i zbadania poboru prądu. Na pytanie: akumulatory Poznań Górczyn, odpowiedź brzmi właśnie Centrum Akumulatorów. Nasz sklep specjalizuje się w dystrybucji akumulatorów, ładowarek i prostownik różnych marek. Prowadzimy również bezpłatną diagnostykę wraz z darmowym montażem zakupionych u nas baterii. Centrum Akumulatorów z powodzeniem wykonuje także kodowanie w systemach start-stop. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu klientów indywidualnych i biznesowych, którzy liczyć mogą nie u nas nie tylko na wysokojakościowe produkty, od prostowników i ładowarek po akumulatory, ale i fachową poradę udzieloną bezpłatnie przez doświadczonych fachowców. 

Akumulatory Poznań Górczyn - nasz dodatkowy atut to miła i fachowa obsługa sklepu

Centrum Akumulatorów wspiera Państwa doradztwem technicznym i poradnictwem w dziedzinie właściwego wyboru modelu akumulatora, prostownika lub ładowarki. Akumulatory Górczyn to sprzedaż hurtowa lub detaliczna, w pełni dostosowana do potrzeb i zasobów finansowych naszych klientów. Każdy zakup, montaż lub sprawdzenie stanu baterii traktowane są u nas z równą uwagą i zaangażowanie, co sprawia, że akumulatory Poznań Górczyn to już rozpoznawalna marka produktów i usług. Wielu z naszych klientów zdecydowało się na stałą współpracę z Centrum Akumulatorów, serwisując u nas sprzęt i dokonując okresowych zakupów ładowarek, prostowników i akumulatorów. Organizujemy cykliczne promocje udostępniając w dobrej cenie najwyższej jakości produkty akumulatorowe. Adres Akumulatory Górczyn znany jest na rynku usług i produktów takich jak ładowarki, prostowniki i akumulatory, a w szczególności polecają nas sobie właściciele firm przewozowych i transportowych, w których dobry akumulator lub prostownik przez cały rok to podstawa. Centrum Akumulatorów dba o świetną diagnostykę, doskonały serwis i dobór właściwych sprzętów do każdego pojazdu, stąd akumulatory Poznań Górczyn to hasło świetnej proporcji między wysoką jakością i ceną zoptymalizowaną do potrzeb klienta, indywidualnego lub biznesowego. 

Centrum Akumulatorów  Górczyn - znakomity personel techniczny to podstawa sukcesu 

Marka Akumulatory Poznań Górczyn budowa jest ciągle przez świetnie wykwalifikowany personel techniczny. Nasi fachowcy świadczą bezpłatne usługi doradcze w dziedzinie całej oferty, od baterii i prostowników, po akumulatory najnowszych generacji. Dzielimy się wieloletnim doświadczeniem, wiedzą merytoryczną i pełną otwartością na potrzeby każdego z klientów. Centrum Akumulatorów to sklep, w którym uzyskać można szybką i trafną opinię oraz poradę, bowiem od właściwego doboru sprzętu rozpoczyna się jego poprawna i bezawaryjna eksploatacja. Akumulatory Poznań Górczyn to gwarancja udanych zakupów tanich prostowników i akumulatorów przeznaczonych do stosowania w różnorodnych pojazdach mechanicznych, od samochodów, motocykli, łodzi i skuterów, aż po kosiarki i inne urządzenia do pielęgnacji ogrodu. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone marki sprzętu, od lat z powodzeniem użytkowane przez naszych klientów, a wśród nich wyróżniamy baterie marek Ctek, Deka, Moll, Optima, Bpower, Sznajder i kilkudziesięciu innych. 

Akumulatory Poznań Górczyn - stałe promocje w naszym Centrum Akumulatorów dla klientów indywidualnych i biznesowych 

W naszym sklepie cyklicznie udostępniamy Państwu okresowe promocje cen baterii, akumulatorów i prostowników. Staramy się, aby dostępne były one na tyle często, by nasi stali klienci mogli kompletować swoje zaopatrzenie w jak najlepszych cenach. Akumulatory Górczyn są gwarancją oszczędności bez ryzyka utraty jakości sprzętu. Renomowane baterie w okazyjnych cenach ucieszą zwłaszcza właścicieli firm dbających o wyposażenie sprzętowe pojazdów lub urządzeń technicznych. W ofercie akumulatorów samochodowych zawsze uwzględniamy ich bezpłatną diagnostykę baterii klienta, oceniając dzięki temu obiektywnie stan techniczny pojazdu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że sprawny samochód to klucz do skutecznego biznesu. Akumulatory Poznań Górczyn są gwarancję najwyższego bezpieczeństwa użytkowania i najlepszej oferty cenowej na rynku. Centrum Akumulatorów zachęca również do skorzystania z oferty, coraz bardziej docenianych przez polskich klientów świetnej jakości profesjonalnych urządzeń rozruchowych. Zwracamy uwagę na datę produkcji akumulatora, zawsze dążąc do tego, aby była ona maksymalnie świeża. Każdy z naszych serwisantów jest w stanie również przeszkolić właściciela pojazdu lub innego urządzenia mechanicznego tak, by potrafił on samodzielnie określić kondycję techniczną sprzętu, którego używa na co dzień. Dzięki temu właśnie baterie, prostowniki lub akumulatory trafiające do nas od naszych stałych klientów są w zasadzie bezawaryjne. Diagnozujemy je sprawdzając działanie instalacji, pobór prądu i stopień ewentualnego zużycia akumulatora, a następnie podpowiadamy, jaką decyzję podjąć wybierając model najodpowiedniejszy dla konkretnego klienta, który sam wie najlepiej, czego potrzebuje. Akumulatory Poznań Górczyn są gwarancją świetnej jakości, dobrej ceny i użytecznej obsługi technicznej personelu Centrum Akumulatorów. Wybieramy, doradzamy i podpowiadamy najskuteczniej, bowiem o akumulatorach wiemy wszystko. 

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 99
Wyświetlony: 34
Wygasa: 2025-11-27 11:33:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.