Akumulatory Poznań

Kontakt ul. Łozowa 90/94
61-443 Poznań
+48 690 940 134
poznan@akustrefa.pl
Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 8:30-19:00 Sobota 9:00-14:00 Niedziela 9:00-14:00
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: g.page/Akustrefa?share
Kup online: sklep.akustrefa.pl
www: ---
Dodane 2018-02-01 15:24:35

Opis

Dobry akumulator w pojeździe to podstawa skutecznego rozruchu silnika i utrzymania zadań elektrycznych w całym układzie. Szczególnie w okresie zimowym przekonujemy się, jak wielkie znaczenie mają akumulatory Poznań. Każdy wybierany akumulator powinien być dostosowany mocą do odpowiedniego silnika, z którym będzie współpracował. Ponadto o akumulator należy odpowiednio dbać i znać podstawy jego prawidłowej obsługi. 

Akumulatory Poznań - Akustrefa.pl

Internetowy sklep.akustrefa.pl szczyci się najlepszym wynikiem sprzedażowym, jeśli chodzi o baterie i prostowniki na skalę całej Polski. Dla każdego klienta, który zamierza kupić akumulatory samochodowe Poznań, oferujemy usługę darmowego montażu i sprawdzenia instalacji.  Należy oczywiście w tym przypadku odebrać towar osobiście w naszym oddziale, a my sprawnie zamontujemy akumulator. Zadbamy nie tylko o Państwa samochody, ponieważ sprzedajemy również akumulatory motocyklowe Poznań.  Można liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo bezpośrednie oraz porady zawarte na stronach naszego sklepu internetowego. 

Życie akumulatorów wiąże się z konieczności stosowania od czasu do czasu, podczas ich eksploatacji, prostowników do ładowania. Prostowniki Poznań to produkty sprawdzone i dobrze współpracujące z akumulatorami. 

Akumulatory samochodowe w Poznaniu

Współpracujemy z najlepszymi producentami baterii i prostowników, ponieważ liczy się dla nas bezawaryjność produktów i satysfakcja naszych klientów. Można się u nas zaopatrzyć w produkty marek Bosch, Energizer, Varta, PowerBat, Banner, Centra, Unibat. W ciągłej sprzedaży posiadamy pełną gamę akumulatorów Trojan. Poza bateriami można zaopatrzyć się u nas w prostowniki Poznań i urządzenia rozruchowe typu Booster. 

Nasze produkty zyskują popularność jako tanie akumulatory Poznań, jednak w żadnym razie nie chcemy, by na stracie była ich jakość.

Czy potrzebny nowy akumulator?

Nie zawsze od razu przy problemie z rozruchem konieczny jest zakup nowego akumulatora. Znając zasady funkcjonowania tego urządzenia, można przedłużyć jego żywotność. Zawarte na naszych stronach i profilu facebook porady eksperckie pomogą każdemu kierowcy uniknąć przykrych niespodzianek za kierownicą i sprawić, by akumulatory samochodowe Poznań służyły lepiej.

Awaryjność akumulatorów szczególnie często zdarza się zimą. Słaby, stary i częściowo rozładowany akumulator może nie sprostać zadaniu, jakim jest poranne uruchomienie silnika do jazdy. Sprawdzajmy jego stan woltomierzem i przecierajmy zabrudzenia z klem i styków. Mogą one doprowadzić do powstania śniedzi, która utrudnia przewodnictwo prądu. Druga kwestia jest taka, że pożyteczniejsza dla akumulatora będzie dłuższa przejażdżka, niż częste odpalanie silnika na chwilę. 

W pomocy pracy akumulatora. 

Pomocne w pracy akumulatora, podczas problemu z rozruchem, będą prostowniki Poznań. Zastosowanie prostownika umożliwi doładowanie akumulatora do poziomu, w którym będzie w stanie spełniać swoje zadania w pojeździe. Jeżeli wyjeżdżamy często i w długie trasy, z postojami poza domem, warto zaopatrzyć się w urządzenie, które uniezależni nas od stacjonarnego i pomoże uruchomić pojazd w trybie natychmiastowym. Boostery, czyli urządzenia rozruchowe, dysponują prądem, który dając potężnego kopa akumulatorowi, pomoże mu w pracy i ruszenie w dalszą drogę znowu stanie się możliwe. 

Warto zaopatrzyć się w sprzęt dobrych firm, by uniknąć awarii i nieoczekiwanych przestojów podczas długich podróży. Podróże mają być przecież przede wszystkim przyjemnością. I możliwości takie daje właśnie akumulatory Poznań. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz internetowych oraz na allegro, gdzie również sprzedajemy nasze produkty.

 Więcej informacji o Poznaniu na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozna%C5%84

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Łozowa 90/94

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1
Wyświetlony: 5679
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzy wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu!

jaki akumulator

Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie. 

Prostowniki - Ładowarki - podstrony