Akumulatory Poznań Dębiec

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: g.page/Akustrefa
Dodane 2019-10-30 11:42:33

Opis

Centrum Akumulatorów Dębiec to najlepsze miejsce na wyposażenie się w różnorodne akumulatory Poznań Dębiec. Sklep posiada spore doświadczenie branżowe oraz niezwykle bogatą ofertę akumulatorów. Firma charakteryzuje się dostarczaniem na rynek najwyższej klasy urządzeń rozruchowych, zapewniając jednocześnie darmowy montaż, sprawdzenie instalacji oraz poboru prądu. Dzięki temu zainteresowani mają stuprocentową pewność tego, że z ich sprzętem wszystko jest w porządku i można z niego w pełni bezpiecznie korzystać. Punkt zapewnia darmową diagnostykę, tak aby akumulatory Dębiec nie posiadały w sobie żadnych wad i zadowoliły każdego właściciela.

Akumulatory Poznań Dębiec - Profesjonalna obsługa na pierwszym miejscu

Centrum Akumulatorów zapewnia klientom profesjonalną obsługę. Zadowolenie ze strony klientów stawiane jest każdorazowo na pierwszym miejscu. Firma prowadzi również działalność w zakresie fachowego doradztwa technicznego, tak aby każdy mógł dobrać dla siebie idealne akumulatory Poznań Dębiec. To bardzo ważne udogodnienie, ponieważ spora grupa osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest w tym przypadku rzeczowa analiza. Nieprawidłowo dobrane akumulatory Dębiec mogą doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji, a ponadto nietrudno wtedy o zwarcia i przeciążenia. 

Firma ukierunkowana jest zarówno na sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Oferta skierowana jest do klientów prywatnych, ale też większych przedsiębiorstw. Nie ma pod tym kątem absolutnie żadnych ograniczeń. Akumulatory Poznań Dębiec można zakupić w idealnym stanie technicznym, w bardzo dobrej cenie. Sklep opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, tak ab współpraca układała się znakomicie i trwała latami. Wykwalifikowany personel zapewnia zainteresowanym nie tylko profesjonalne doradztwo i realizację usług technicznych, ale też rzetelną pomoc przy wyborze konkretnego modelu akumulatora.

Urządzenia z najwyższej półki - Centrum Akumulatorów Dębiec

Centrum Akumulatorów zajmuje się dystrybucją urządzeń z najwyższej półki, zapewniając dostęp do akumulatorów najlepszych producentów na rynku. Zainteresowani mogą przeznaczyć pieniądze na akumulatory Dębiec, takich producentów jak: Bosch, Poweroad, Optima, Europower, czy też Centra. Pasują one do wielu różnych pojazdów, zależnie od wymagań konkretnych klientów. Nie ma mowy o tym, aby klientom dostarczono wadliwy sprzęt, w którym odnotuje się jakiekolwiek usterki techniczne. Sklep Centrum Akumulatorów nawiązuje stałą współpracę z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, dostarczając im niezawodny sprzęt. 

Okazyjne ceny proponowanych produktów to tylko jedna z zalet firmowej oferty. Akumulatory Poznań Dębiec mogą być wykorzystywane przez wiele lat, wystarczy poddawać je regularnej konserwacji. Sklep zapewnia również dostęp do przeróżnych akcesoriów, dzięki którym cały osprzęt działa bez zarzutów. Akumulatory Dębiec mogą być zamontowane w samochodzie bezpośrednio po ich zakupie, zajmą się tym wykwalifikowani fachowcy, którzy na swoim koncie mają wiele takich usług. Tym samym nie ma miejsca na żadne błędy. 

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 101
Wyświetlony: 31
Wygasa: 2025-11-06 11:40:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.