Akumulatory Mielec

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-18 22:00:25

Opis

Akumulatory Mielec

Warunkiem długiej żywotności akumulatora jest dbanie o jego stan i prawidłowo funkcjonująca instalacja w samochodzie. Każdego kierowcę czeka jednak co kilka lat wymiana akumulatora na nowy. Gdzie kupić akumulator Mielec? Nie warto kupować tak istotnej części samochodu w przypadkowych punktach sprzedaży. Akumulator to bateria wymagająca konkretnych, określonych warunków przechowywania. Zapraszamy do naszego sklepu, który ma duże doświadczenie w magazynowaniu i sprzedawaniu akumulatorów najwyższej klasy. Akumulatory Mielec są zdolne do rozruchu silnika o każdej pojemności, do zasilenia pojazdów i maszyn elektrycznych oraz do wykorzystania jako źródło prądu w mieszkalnych pojazdach wakacyjnych - kamperach, łodziach.

Gdzie kupić akumulator Mielec?

Wyprodukowany w technologii EFB i AGM akumulatory Mielec charakteryzuje zwiększona szczelność i podniesiona odporność na uderzenia oraz wstrząsy. Takie akumulatory mogą także pracować w różnych pozycjach, co czyni je idealnymi do wykorzystania w quadach, motorach crossowych czy skuterach śnieżnych i wodnych. 

Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy dla użytkowników najlepszej jakości akumulatory Mielec wyłącznie najlepszych producentów: Varta, Optima, Yuasa, Tuborg, Bosch, Centra, Topla, Pioneer, Moll, Duracell... Dobra jakość wykonania i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań czyni z naszych akumulatorów urządzenia na miarę XXi wieku. Gdzie kupić akumulator Mielec? Specjalizujemy się w sprzedaży, ale służymy też radami i fachową pomocą. Przyjdź do naszego sklepu. Zapraszamy!

 

 

Akumulatory Mielec

Lokalizacja

Mielec, Podkarpackie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 79
Wyświetlony: 998
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743