Akumulatory Łomża

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-18 21:15:35

Opis

Akumulatory Łomża

Akumulatory są urządzeniami, od których zależy bardzo wiele - uruchomienie silnika, zasilenie poszczególnych elementów instalacji elektrycznej - bez niego jazda samochodu i praca maszyny nie byłaby możliwa. Na żywotność akumulatora składa się seria cykli ładowań i rozładowań. Po latach użytkowania każdy akumulator straci swoją wartość i będzie konieczna wymiana na nowy. Gdzie kupić akumulator Łomża, by służył kolejne długie lata? Przyjdź do naszego sklepu, a dobierzemy dla Ciebie akumulator odpowiedni pod każdym względem. Akumulatory Łomża cechują się wysoką sprawnością, sygnowaną przez takie firmy jak: Varta, Optima, Yuasa, Bosch, Duracell, Topla, Moll, Banner, Exide,  i innych renomowanych producentów.

Gdzie kupić akumulator Łomża?

Rozwiązania stosowane przy produkcji poszczególnych typów akumulatorów pozwalają stworzyć baterie odpowiednie do każdego pojazdu i każdej maszyny.

Nowoczesne akumulatory żelowe i AGM to szczelność, brak konieczności konserwacji i dolewania elektrolitu, odporność na wibracje oraz możliwość montażu i działania pod różnymi kątami nachylenia, niekoniecznie w pionie. Elektrolit jest zaabsorbowany w separatorze lub jest związany w formie żelu. Takie akumulatory Łomża nadają się idealnie do jazdy offroad.

Z kolei akumulatory Łomża oparte o technologie EFB (AFM, ECM) to udoskonalone akumulatory kwasowo-ołowiowe. Większy zbiornik elektrolitu i płyty ze stopu ołowiu, wapnia i cyny przyczyniają się do wydłużenia wytrzymałości takiego akumulatora. Rozbudowa instalacja elektryczna nowoczesnego samochodu nie będzie stanowiła dla nich problemu. 

Gdzie kupić akumulator Łomża? Zapraszamy do nas - znajdziesz tu to, czego potrzebujesz!

 

 

 

Akumulatory Łomża

Lokalizacja

Łomża, Podlaskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 69
Wyświetlony: 677
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743