Akumulatory Koszalin

Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-07 18:55:58

Opis

Akumulatory Koszalin

Gdzie kupić akumulator Koszalin i być usatysfakcjonowanym z zakupu i obsługi? Nie dowiesz się tego, jeśli nie odwiedzisz naszego sklepu. Stawiamy zawsze na najwyższą jakość, zarówno naszego towaru, jak i obsługi naszych klientów. Trudnimy się od lat sprzedażą akumulatorów, a znajomość rynku pozwoliła nam wprowadzać do obiegu akumulatory Koszalin dobre, sprawdzone i niezawodne.

Sprowadzamy towar wprost z fabryk najlepszych producentów: Exide, Varta, Bosch, Duracell, Rebo, Optima, Landport, Stef-pol, Trojan. Zaopatrujemy w niezawodne akumulatory Koszalin wszystkich użytkowników samochodów, maszyn budowlanych i sprzątających, łodzi, motocykli, quadów, kamperów oraz wszelkiego rodzaju zabawek. Dzisiejsze akumulatory Koszalin to udoskonalone technologicznie akumulatory żelowe i AGM, których można używać w każdej pozycji i pod każdym kątem pracy. Nadają się one doskonale do motocykli crossowych, skuterów śnieżnych i innych pojazdów wyczynowych.

Gdzie kupić akumulator Koszalin?

Poza ofertą, na którą składają się akumulatory Koszalin, mamy także bardzo dobrej jakości prostowniki i ładowarki do akumulatorów. Te nowoczesne urządzenia chronią akumulator przed przeładowaniem podczas procesu ładowania, a nawet są w stanie odsiarczyć zasiarczone, długo używane akumulatory. Przestrzegając zasad prawidłowej eksploatacji akumulatorów, możliwe jest wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Poza sprzedażą świadczymy także bezpłatne usługi montażu zakupionych u nas akumulatorów. A gdzie kupić akumulator Koszalin i  sprawdzić stan instalacji w swoim samochodzie? - u nas jest taka możliwość - zachęcamy do skorzystania!

 

 

 

Akumulatory Koszalin

Lokalizacja

Koszalin, Zachodniopomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 56
Wyświetlony: 1365
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743