Akumulatory Kędzierzyn-Koźle

Kontakt
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Kup online: ---
www: ---
Dodane 2019-02-21 09:23:26

Opis

Akumulatory Kędzierzyn-Koźle

Jako leaderzy w branży akumulatorów dostarczamy od lat najlepszych produktów na polski rynek. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić akumulator Kędzierzyn-Koźle, koniecznie odwiedź nasz sklep, zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z pomocy naszej fachowej obsługi. Czy potrzebujesz akumulatora do samochodu, czy łodzi, kampera, podnośnika, czy kosiarki - przyjedź do nas, a dopasujemy akumulator do Twoich potrzeb.

Wybierzemy odpowiednią pojemność, wielkość oraz typ baterii. Aby w pełni zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, mamy w sprzedaży akumulatory Kędzierzyn-Koźle tradycyjne kwasowo-ołowiowe, ale także akumulatory żelowe oraz AGM, EFB. Dzięki rozległej ofercie możemy zasilić każdy pojazd akumulatorowy oraz każdą maszynę pracującą przy pomocy akumulatora. Nasze akumulatory Kędzierzyn-Koźle zdolne są do głębokiego rozładowania i ponownego pełnego naładowania. Do zastosowania w pojazdach terenowych polecamy akumulatory Kędzierzyn-Koźle bezobsługowe, z zamkniętym szczelnie elektrolitem i ze zwiększona odpornością na wstrząsy.

Gdzie kupić akumulator Kędzierzyn-Koźle?

Jeżeli ciągle nie wiesz, gdzie kupić akumulator Kędzierzyn-Koźle, może skusi Cię nasza usługa bezpłatnego montażu zakupionego akumulatora. Podchodzimy do sprawy profesjonalnie i jesteśmy także w stanie sprawdzić instalacje w samochodzie, by uniknąć niekontrolowanych rozładowań akumulatora, który zasila tą instalację.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie mamy nie tylko akumulatory Kędzierzyn-Koźle, ale również prostowniki, ładowarki i urządzenia rozruchowe.

 

Akumulatory Ełk

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 87
Wyświetlony: 1014
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743