Reklama

 

Akumulatory Grodzisk Mazowiecki | AKBA

Kontakt ul. Sienkiewicza 2D
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 502 370 951
grodzisk@akba.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - piątek 08:00–16:00 | Sobota 08:00 - 12:00
Asortyment: Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook:
Sprawdź opinie na Google Maps: goo.gl/maps/xFx7ef9U3DpKjTTX6
Kup online: sklep.akba.pl
www: akba.pl
Dodane 2020-01-18 10:39:08

Opis

Sklep z akumulatorami Łowicz

 

Jesteśmy profesjonalną firmą mogącą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży różnych akumulatorów, prostowników i innych akcesoriów tego typu. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1991 roku i od tego czasu stale poszerzamy nasz asortyment oraz liczbę oddziałów. Oprócz oddziału w Grodzisku Mazowieckim, posiadamy 9 innych oddziałów w województwie mazowieckim, łódzkim czy też kujawsko-pomorskim. Dzięki poszerzaniu naszej oferty oraz obszaru działania docieramy do wielu klientów z różnych zakątków naszego kraju i zapewniamy im dostęp do wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnych porad i pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Akumulatory Grodzisk Mazowiecki - mazowieckie

Nasz oddział w Grodzisku Mazowieckim, podobnie jak pozostałe oddziały, zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy chętnie udzielą pomocy w wyborze odpowiednich akumulatorów dostosowanych do konkretnych zastosowań oraz porad związanych z eksploatacją zakupionego sprzętu. Stale śledzimy nowości rynkowe, dzięki czemu nie tylko znamy się na sprzedawanym przez nas sprzęcie, ale również dostarczamy klientom najnowocześniejsze rozwiązania spełniające rygorystyczne wymagania.

W naszej szerokiej ofercie określanej hasłem akumulatory Grodzisk Mazowiecki mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości akumulatory rozruchowe, przystosowane do stosowania w motocyklach, żelowe (idealne na niskie temperatury) czy też baterie trakcyjne. Jesteśmy w stanie dostarczyć zróżnicowane rozwiązania z zakresu zasilania motocykli, samochodów oraz wielu innych typów pojazdów, maszyn i urządzeń. Oprócz akumulatorów posiadamy w naszej ofercie prostowniki służące do ich ładowania, a także wiele innych akcesoriów usprawniających pracę baterii. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne, funkcjonalne i korzystnie wpływają na żywotność akumulatorów.

Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem produktów najlepszych marek krajowych i zagranicznych. Oznacza to, że każdy kupujący bez większych problemów znajdzie rozwiązania dopasowane do własnych potrzeb i wymagań z zakresu jakości, wydajności czy też trwałości.

Akumulatory Grodzisk Mazowiecki - Profesjonalna obsługa

Dzięki ciężkiej i uczciwej pracy, stworzyliśmy sieć sprzedaży, która dociera ze swoimi produktami do klientów indywidualnych oraz firm z całego obszaru Polski. Każdy klient może liczyć na profesjonalne podejście z naszej strony niezależnie od wielkości składanego zamówienia. Nasi doświadczeni i wyszkoleni fachowcy posiadają nie tylko dużą wiedzę, ale również traktują swoją pracę jako wielką pasję. Z przyjemnością pomagają w wyborze odpowiednich akumulatorów i akcesoriów dopasowanych do nich. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na temat właściwej eksploatacji sprzętu i udzielamy pomocy w przypadku pojawienia się problemów albo zapytań. Takie profesjonalne podejście do naszej pracy sprawiło, że zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów i mnóstwo pozytywnych opinii, które przełożyły się na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

 

 

 

 

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
ul. Sienkiewicza 2D

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 111
Wyświetlony: 3555
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: 574 114 005

NIP PL6652807743