Akumulatory Gdańsk Trakt

Kontakt ul. Trakt Św. Wojciecha 213 E
80-018 Gdańsk
Godziny otwarcia: ---
Asortyment: Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi: Montaż, Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook: ---
Sprawdź opinie na Google Maps: ---
Dodane 2018-11-08 13:15:11

Opis

Akumulatory Gdańsk | Trakt

Właściwie dobrany akumulator.

Prawidłowo dobrany i właściwie eksploatowany akumulator do samochodu ma swoją ograniczoną żywotność. Przy dobrej eksploatacji może posłużyć 4-5 lat. Przy nieodpowiednim obchodzeniu się z nim niestety może nie wytrzymać nawet roku. Nie każdy akumulator będzie dobry do każdego samochodu. Dlatego przy zakupie należy wziąć pod uwagę przede wszystkim pojemność, rozmieszczenie biegunów czy wartość prądu rozruchowego. Ze względu na montaż akumulatora w odpowiednim miejscu należy dodatkowo uwzględnić jego wymiary oraz lokalizację stopki.

Gdzie kupić akumulator Gdańsk Trakt?

Zakup w sklepie Dostawcy Prądu - Akumulatory Gdańsk Trakt to gwarancja dobrego wyboru i darmowego montażu zakupionej baterii.  Zanim zamontujemy nowy akumulator warto przyjrzeć się klemom oraz przewodom. Zabrudzenie i śniedź  w znacznym stopniu upośledzają prawidłowy przepływ prądu. Po wyczyszczeniu przewodów i klem, warto przesmarować je środkiem, który poprawia przewodnictwo elektryczne, a jednocześnie chroni przed korozją i osadami. U nas gwarantujemy usługę bezpłatnego zamontowania zakupionego akumulatora.

Kupuj akumulatory dobrej jakości.

Dostawcy Prądu - Akumulatory Gdańsk Trakt współpracuje z najlepszymi producentami akumulatorów. Znajdziesz u nas każdy typ akumulatora, tylko sprawdzonych marek, którym można zaufać. Na naszych półkach obecne są akumulatory Gdańsk Trakt: Tuborg, Trojan, Varta, Exide, Kukla, Bosch i inne.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż akumulatorów i urządzeń związanymi z jego pracą: prostowników, inteligentnych ładowarek, urządzeń rozruchowych, testerów do akumulatorów. Mamy związek ze wszystkim tym, co dotyczy dostarczenia prądu do Twojego samochodu, łodzi, kampera, kosiarki, wózka. Doradzamy klientom w jaki sposób dbać o akumulator i bronić się przed zimowymi problemami z rozruchem silnika. Jeżeli wydaje Ci się, że Twój akumulator jest słabszy niż powinien, zawodzi Cię - przyjedź do nas a za darmo i bez zobowiązań sprawdzimy stan Twojego akumulatora i instalacji elektrycznej w Twoim samochodzie. 

 

 

jestem na allegro

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
ul. Trakt Św. Wojciecha 213 E

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 31
Wyświetlony: 1026
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Komentarze

W dobie Internetu, popularnych portali aukcyjnych i szybkich wysyłek wielu użytkowników swoich czterech kółek staje przed decyzją, gdzie zakupić swój nowy akumulator, w sklepie stacjonarnym czy drogą wysyłkową. Postaramy się omówić pokrótce za i przeciw każdej metody zakupu nowego akumulatora.

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora drogą wysyłkową

Akumulator z racji swojej konstrukcji nie jest przedmiotem łatwym w wysyłce, dużo elektrolitu, podatność na uszkodzenie, wszystko to może stanowić nie lada kłopot dla sprzedawcy i firmy kurierskiej. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które są na rynku od kilku lat i mają doświadczenie w pakowaniu tego typu przesyłek. To samo dotyczy się firmy kurierskiej, warto przed zakupem zorientować się jaką spedycją wysyła swoje paczki sprzedawca i sprawdzić opinie jak kurierzy traktują przesyłki. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, kiedy chcemy otworzyć paczkę i ożywić nasze cztery kółka, a okazuje się, że nasz akumulator jest pęknięty. Reklamacja, odsyłanie wadliwego akumulatora, to wszystko może unieruchomić nasz samochód na dodatkowych kilka dni. Wybierając sprawdzoną firmę, mamy dużo większe szanse, że nasz akumulator dotrze w całości.

Pamiętajmy, że kupując akumulator na własną rękę musimy dokładnie wiedzieć co kupić. Tutaj z pomocą przychodzi nasza wyszukiwarka, która podpowie jakiego akumulatora szukać.

Nasza wyszukiwarka akumulatorów > jaki akumulator

Na sam koniec zostaje kwestia utylizacji starego akumulatora, Ustawa mówi o tym, że przy zakupie nowego akumulatora należy zdać stary. W przypadku wysyłki musimy go odesłać. Warto się przed zakupem zorientować, jak wygląda ten proces w sklepie, w którym chcemy dokonać zakupu nowego akumulatora.

O czym należy pamiętać?

  • Sprawdź jakiego akumulatora potrzebujesz
  • Sprawdź sprzedawcę i firmę kurierską, szczególnie opinie innych użytkowników
  • Dowiedz się jak wygląda proces zdania starego akumulatora

Gdzie kupić akumulator? | Zakup akumulatora w sklepie stacjonarnym

Tutaj temat jest o wiele łatwiejszy, akumulatory możemy zakupić w kliku miejscach:

  • Hipermarkecie - nie polecamy tej opcji z uwagi na stare i często niedoładowane akumulatory, brak fachowej obsługi
  • Sklepie motoryzacyjnym - tutaj możemy liczyć na świeże i sprawdzone akumulatory, jednak rzadko takie sklepy oferują montaż nowego akumulatora i sprawdzenie starego, wybór jest ograniczony
  • Sklepu z akumulatorami - to najlepsze miejsce w jakim możemy dokonać zakupu nowego akumulatora. Są to sklepy, które żyją ze sprzedaży akumulatorów więc muszą to robić dobrze i być specjalistami w tej dziedzinie. Obsługa w takich sklepach zna się doskonale na swojej pracy, posiada fachową wiedzę.  Towar jest sprawdzany i świeży, do tego możemy liczyć na test starego akumulatora oraz montaż nowego ze sprawdzeniem takich parametrów jak ładowanie i pobór prądu (Usługa taka w warsztacie kosztuje około 50zł).

W przypadku specjalistycznych sklepów z akumulatorami często nie musimy znać nawet parametrów akumulatora, sprzedawca bez problemu dobierze odpowiednią baterię. Również reklamacje w takich punktach są dużo łatwiejsze, mamy bezpośredni kontakt ze sklepem, często też możemy liczyć na akumulator zastępczy. Stary akumulator zostawiamy w sklepie i po kłopocie.

O czym należy pamiętać przy zakupie akumulatora?

  • Wybierz sprzedawcę o dobrej opinii
  • Sprawdźmy, czy oferuje darmowy test starego akumulatora i darmowy montaż
  • Sprawdźmy czy nie posiada swojej oferty w Internecie, często można zakupić produkt w lepszej cenie.

Podsumowanie

Szukając sklepu, w którym chcemy dokonać zakupu warto skorzystać w naszej mapki. Na naszej mapie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalni sprzedawcy akumulatorów. Są to liderzy w swoich regionach, którzy sprzedaż akumulatorów prowadzą od wielu lat i doskonale znają się na swojej pracy. Kupno nowej baterii w tych punktach na pewno przebiegnie bezproblemowo i do domu wrócimy zadowoleni z nowym, odpowiednio dopasowanym i zamontowanym akumulatorem.